تبلیغات
چرا سیستم تبلیغاتی زر کلیک را انتخاب کنید؟

1) دارا بودن مدیرانی با سابقه با پشتوانه 6 سال تجربه در زمینه بازاریابی آنلاین، تجارت الکترونیک و فروشگاه آنلاین
2) استفاده از بنرهای تبلیغاتی گیرا، جذاب با کلیک خوری بالا و همچنین داشتن تنوع تبلیغاتی.
3) سقف درآمد بسیار پایین نسبت به سایتهای مشابه و فقط 5000 تومان، تسویه حساب بموقع و همچنین هر هفته تسویه حساب
4) داشتن بخش زیرمجموعه گیری که باعث می شود پس از مدتی به درآمد ثابت ماهانه برسید.
5)  پشتیبانی از طریق ایمیل و یاهو مسنجر بصورت 24 ساعته.
6).....
ما به شما سیستمی قوی، با مدیریت دقیق و 100% سودده را پیشنهاد می کنیم. اعتماد شما پشتوانه سود دو طرفه ی ما و شما خواهد بود. (موفق باشید)

 
شما وبمستر و وبلاگ نویس گرامی با عضویت در این سیستم به ازای هر کلیک تا سقف 800ریال می توانید دریافت کنیدو نیزباعضو گیری به ازای هر کلیک 5درصداز پنل کاربری شخص شما  دریافت میکنید که این حقوق به صورت دائمی و مادام العمر شما خواهد شد که میتوانید هزینه قابل توجهی درآمد داشته باشید، مدیران و پرسنل این سیستم روزانه تبلیغات زیادی به سیستم اضافه می کنند که این خود نیز باعث می شود درآمد شما افزایش زیادی داشته باشد.


توجه مهم: وبمسترهای محترم توجه نمایید که اخیرا سایتهایی با جملاتی مانند هر کلیک 1000 ریال یا 1200 ریال یا ... شعار داده اند، ولی توجه به این نکته از دید وبمستر باهوش بسیار ضروری است که این سایتها یا در شمارش کلیکها 100% تقلب می کنند و کلیکها را کمتر می شمارند و یا بنابه دلایل خاصی قسمتی و یا تمامی درآمد وبمسترها را پرداخت نمی کنند. سیستم زر کلیک با مدیریت مدیرانی که بیش از 6 سال در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارند، با آگاهی کامل از تمامی جوانب مبلغ هر کلیک را تا سقف 800ریال مشخص کرده است و در شمارش کلیکها یا پرداخت پورسانتها هیچ مشکلی وجود ندارد.

این سیستم برای جلب شما وبلاگ نویس و وبمستر گرامی تعداد کلیک و تعداد نمایش تبلیغات در سایت و وبلاگ شما را در نمودار گرافیکی نمایش می دهد تا شما اعتماد به این سیستم پیدا کنید. شما وبمستر و وبلاگ نویس گرامی تبلیغات این سیستم را در قالب فایل های تصویری و یا تبلیغ متنی در سایز دلخواه خود در وبسایت و وبلاگ خود قرار دهید.
اگر شما وبسایت و وبلاگ های زیادی در اینترنت دارید کافیست یکبار در سیستم عضو شوید و فقط سایت و وبلاگ خود را در سیستم اضافه کنید و کد مربوط به آن را دریافت کنید.
 
گفتنی است زر کلیک هر هفته با شما تسویه حساب خواهد کرد. زمانی هزینه شما پرداخت خواهد شد که درآمد شما به 50000ریال رسیده و یا بیشتر باشد، در این حالت کافی است شما درخواست درآمد خود را از بخش مدیریت انجام دهید تا سریعا پورسانت شما واریز شود.

آرزوی ما رضایت شماست.

عضویت نمایش دهنده